Casa Aconchegante Pinheira Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 3 hálószobás Casa Aconchegante Pinheira Villa Palhoça legfeljebb 6 vendéget fogad, és parkolót biztosít számukra.
A Vale da Utopia egy 10 perces kocsiútra, a Low-Pinheira Beach pedig csak 1 km-re található a 2 fürdőszobás villától.
A Palhoça városi nyaraló médiaeszközöket kínál vendégeinek, beleértve a síkképernyős műholdas TV-t és Wi-Fi-t, valamint olyan kényelmeket, mint a klímaberendezés. A Palhoça városi ingatlan egy mosógéppel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik.
A Casa Aconchegante Pinheira Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. Az Empadas Madre Cafe E Panificacao 250 méterre található.
- Helyi látnivalók
- Pinheira tengerpart1,9 km
- Santa Terezinha do Menino Jesus2,3 km
- Supermercado Tabuleiro300 m
- Monumento Ricardo dos Santos2,4 km
- Pedra do Urubu2,4 km
- Vulture Stone2,3 km
- Prainha Beach2,7 km
- Praia da Guarda tengerpart3,8 km
- Phil Francis2,3 km
- Repülőterek
- Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repuloter59 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Aconchegante Pinheira Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Aconchegante Pinheira Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Aconchegante Pinheira Villa?
A Casa Aconchegante Pinheira Villa kapacitása 6 főig terjed. - ❓
A Casa Aconchegante Pinheira Villa konyhával berendezett?
A Casa Aconchegante Pinheira Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Aconchegante Pinheira Villa vendégei vagyunk?
Palhoça nevezetességei közé tartozik a Vulture Stone és a Vale da Utopia, amelyek 2 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Casa Aconchegante Pinheira Villa területétől. Ezenkívül a Low-Pinheira Beach (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.